Usługi

Segmentacja sieci LAN

Podział sieci na podsieci to większe bezpieczeństwo krytycznych zasobów i wyższa ochrona przetwarzanych danych, np. w kontekście ataków malware czy ransomware. Jednocześnie separacja pozwala ograniczyć ruch w sieci tylko do niezbędnego minimum, co pozwala właściwe planować przyszłe rozbudowy sieci.

Wirtualizacja środowiska serwerowego

Klasyczna architektura serwerowa wykorzystuje ok 20-25% możliwości każdego fizycznego serwera. Dzięki wirtualizacji możesz bezpiecznie wykorzystywać serwery fizyczne z zachowaniem właściwej separacji usług biznesowych.

Wdrożenie usługi Active Directory

Realizuj zadania centralnego zarządzania tożsamością i uwierzytelnianiem (logowanie) użytkowników oraz definiowaniem reguł dostępu do zasobów w sieci firmowej w najwygodniejszy i bezpieczny sposób.

Projektowanie systemów kopii zapasowych

Jak brzmi jedno z najstarszych przysłowiowi w branży IT, administratorzy dzielą się na tych co robią backup i Ci, którzy będą go robić w przyszłości. Dobrze zaprojektowany i wdrożony system kopii zapasowych to nie tylko codzienne wykonywanie kopii, ale ich realne testowanie, które nie zawsze musi angażować zespół IT.

Zarządzanie podatnościami

Zarządzanie podatnościami to cykl, którego ideą jest stałe cykliczne weryfikowanie poziomu bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej i usług biznesowych oraz podejmowanie kroków mających na celu poprawę sytuacji zagrożonych obszarów.

Inne usługi w tematyce CyberSecurity

Nie sposób wypisać każdego rodzaju świadczonych usług. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że określenie celu i potrzeby pozwala zaprojektować każdy system z należytą starannością oraz na odpowiednim poziomie niezawodności i wydajności. Jeżeli na liście nie znalazłeś interesującej Cie usługi to napisz do nas.

MENU