HW-Group

hwglogo

 

Monitorowanie warunków środowiskowych pozwala kontrolować warunki środowiskowe w newralgicznych miejscach każdej organizacji. Zapewnienie właściwych warunków temperatury czy wilgotności przekłada się na żywotność i niezawodną pracę wielu krytycznych dla utrzymania procesów biznesowych urządzeń. Rozwiązania z portfolio HW-Group zapewniają odpowiedniość skalowalność systemu i dopasowanie elementów do potrzeb biznesowych organizacji.

Dlaczego monitoring środowiska od HW-Group?

Bloks

Modułowa budowa

Rozwiązanie opera się na budowie modułowej, dzięki temu możliwe jest dopasowanie rozwiązania do potrzeb zarówno prostej strategii monitorowania pomieszczenia teleinformatycznego w czujnik temperatury i wilgotności, jak i zapewnić szczegółową kontrolę wielu warunków środowiskowych w każdej  szaf RACK dla Data Center.

Cloud

Zarządzanie i chmura

Intuicyjny interfejs WWW zapewnia wygodny i szybki dostęp do ustawień administracyjnych i parametrów pracy. Połączenie urządzenia z dedykowaną platformą SensDesk.com zapewnia dostęp do wartości pomiarowych na dowolnym urządzeniu mobilnym, z dowolnego miejsca.

Alarms

Alarmy i powiadomienia

W razie przekroczenia założonych progów alarmowych system poinformuje użytkownika w sposób określony podczas konfiguracji urządzenia.

Integration

Integracja z Axence nVision

Dzięki plikom MIB oraz komunikacji SNMP możliwe jest połączenie kontroli warunków środowiskowych z rozwiązaniami do centralnego zarządzania siecią teleinformatyczną, takimi jak Axence nVision. Dzięki temu połączeniu monitorowanie parametrów pracy kontrolera oraz wartości z czujników pomiarowych są przekazywane do w/w rozwiązań.

Wypełnij formularz, a nasz inżynier skontaktuje się z Tobą.
    Pliki do pobrania:

    Karta produktu

    HWGroup_Partner