Acronis Files Advanced 8.5

2000px-Acronis.svg

Acronis Files Advanced zapewnia przedsiębiorstwom kompletny i mobilny dostęp do plików, ich synchronizację i współdzielenie.

Acronis-Access-2

Acronis Files Advanced to proste, kompletne i bezpieczne rozwiązanie zapewniające dostęp do danych, ich synchronizację i współdzielenie, oraz udostępniające środowisku IT kompletne mechanizmy kontroli informacji biznesowych. Pracownicy mogą korzystać z dowolnych urządzeń i bezpiecznie uzyskiwać dostęp do plików firmowych oraz współdzielić treści z innymi pracownikami, klientami, partnerami i dostawcami.

Dlaczego Acronis Files Advenced?

Mobilność ułatwia pracę

Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że bezpieczne mobilne udostępnianie plików jest proste dla użytkowników bez szkolenia. Nowoczesny i przejrzysty układ zapewnia wydajną i szybką pracę. Wbudowane funkcje tworzenia i edycji dokumentów Microsoft Office czy dodawanie notatek w plikach PDF pozwala pracować na plikach firmowych na dowolnym urządzeniu, w dowolnej chwili i dowolnym miejscu.

Urządzenia mobilne to też firma

Acronis Files Advenced daje nieograniczoną skalowalność w zakresie liczby użytkowników, urządzeń mobilnych, stacji roboczych i serwerów, co pozwala sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem dostępem do plików w każdej organizacji.

Pełna ochrona i kontrola

Precyzyjne, szczegółowe oraz granularne mechanizmy kontroli polityki dla użytkowników, aplikacji i danych pozwalają sprostać wymaganiom prawnym i złożonym zasadom założonym przez biznes. Wielowektorowa  kontrola i audyt dostępu do plików powala ograniczyć ryzyko wycieku danych lub szybciej incydent rozliczyć.

Zapraszamy na bezpłatną e-Konferencję, przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

     

     

    Pliki do pobrania:

    Karta produktu

    Acronis_platinum_reseller_light@3x