Acronis Cyber Protect 15

Acronis_logo2

Acronis Cyber Protect to integracja ochrony danych i bezpieczeństwa cybernetycznego każdej organizacji oparta o AI

Tradycyjne podejście do bezpieczeństwa polegające na stosowaniu wielu różnych narzędzi ochronnych – do tworzenia kopii zapasowych, automatyzacji wprowadzania poprawek, zwalczania złośliwego oprogramowania, zarządzania konfiguracją itd. – jest złożone, drogie i nieskuteczne.

Acronis Cyber Protect oferuje rewolucyjne podejście do ochrony cybernetycznej, integrując ochronę danych z bezpieczeństwem cybernetycznym. Ta zintegrowana metoda eliminuje problemy związane ze złożonością, zapewnia lepszą ochronę przed współczesnymi zagrożeniami i zwiększa skuteczność, oszczędzając czas i pieniądze.

Odkryj rewolucyjną ochronę przed współczesnymi zagrożeniami

Bezpieczeństwo cybernetyczne i pełna ochrona punktów końcowych

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem

Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych

Zarządzanie regułami ochrony stacji roboczych i serwerów w obszarze: oceny podatności na zagrożenia, zarządzania poprawkami a także zdalny pulpit i stan dysków.

Pełna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem oparta o AI kolejnej generacji, w tym filtrowanie URL i zautomatyzowane skanowanie kopii zapasowych.

Szybkie i niezawodne odzyskiwanie danych z aplikacji, systemów oraz danych na dowolnym urządzeniu po dowolnym incydencie. W tym backup w trybie ciągłym najważniejszych plików i katalogów.

Dlaczego Acronis Cyber Protect?

1

Antimalware and antivirus

Aktywna ochroń danych, aplikacji i systemów przed zaawansowanymi cyberatakami. Dzięki Acronis Cyber Protect zyskujesz ochronę w czasie rzeczywistym dzięki opartym na sztucznej inteligencji statycznym i behawioralnym heurystycznym technologiom antywirusowym, chroniącym przed złośliwym oprogramowaniem, zapobiegającym ransomware i przeciwdziałającym szyfrowaniu.

2

Bezpieczne łatanie stacji roboczych i serwerów

Wyeliminuj ryzyko złych poprawek, które uniemożliwiają korzystanie z systemu. Przed wdrożeniem najnowszych poprawek automatycznie wykonywana jest kopia zapasowa obrazu - co umożliwia łatwe przywracanie i przywracanie stanu roboczego w przypadku problemu z poprawką.

3

Kopie zapasowe jako dowód

Uprość przyszłe analizy, zbierając dowody cyfrowe - takie jak zrzuty pamięci i informacje o procesach - z kopii zapasowych na poziomie dysku. Dzięki trybowi Forensic firmy Acronis Cyber Protect możesz zarządzać wymaganiami dotyczącymi zgodności i szybciej przeprowadzać dochodzenia wewnętrzne.

4

Bezpieczne odzyskiwanie

Unikaj ponownej infekcji złośliwym oprogramowaniem, automatycznie poprawiając komputer, a następnie skanując system i obrazy kopii zapasowych przy użyciu najnowszych definicji ochrony przed złośliwym oprogramowaniem.

5

Ciągła ochrona danych

Zabezpiecz nowe dane. Agent firmy Acronis monitoruje każdą zmianę wprowadzoną w wymienionych aplikacjach i stale tworzy ich kopie zapasowe, aby najnowsze zmiany nie zostały utracone, jeśli konieczne jest ponowne odtworzenie obrazu komputera.

6

Globalne centrum monitorowania zagrożeń

Skorzystaj z globalnej sieci Acronis Cyber Protection Operation Centers (CPOC), otrzymując alerty w czasie rzeczywistym dotyczące złośliwego oprogramowania, luk w zabezpieczeniach, klęsk żywiołowych i innych globalnych zdarzeń, które mogą mieć wpływ na ochronę danych.

7

Raportowanie zgodności danych i ich mapa

Zapewnij raportowanie zgodności, uzyskując szczegółowe informacje o przechowywanych danych i używaj automatycznej klasyfikacji danych do śledzenia stanu ochrony ważnych plików.

8

Globalne i lokalne białe listy z kopii zapasowych

Skanuj kopie zapasowe za pomocą zaawansowanych technologii ochrony przed złośliwym oprogramowaniem (sztuczna inteligencja, heurystyka behawioralna itp.) i umieszczaj na białej liście unikalne aplikacje organizacji, aby uniknąć przyszłych fałszywych alarmów.

Zastanawiasz się nad ceną rozwiązania, chcesz zobaczyć produkt lub rozpocząć testy, skontaktuj się z nami.

    Acronis_Hybrid_Architecture
    Funkcje Acronis Cyber Protect według NIST