FAMOC manage

FAMOC_LOGO

FAMOC manage pomaga firmom zapewnić pracownikom narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, z zachowaniem najwyższym standardów bezpieczeństwa danych firmowych na urządzeniach mobilnych.

FAMOC_IMG_1

FAMOC manage ułatwia wdrażanie, konfigurowanie i zarządzanie wszystkimi smartfonami i tabletami w Twojej organizacji. To jeden system, w ramach którego możesz kontrolować wszystko, czego potrzebujesz: tworzenie profili, zarządzanie ograniczeniami, ustawianie zasad dotyczących PIN i haseł oraz wiele innych.

Niezależnie, czy chcesz zarządzać dziesięcioma czy dziesięcioma tysiącami urządzeń, czy należą one do firmy czy są w modelu BYOD – rejestracja urządzeń jest szybka, łatwa i intuicyjna. FAMOC umożliwia wykonywanie działań na jednym telefonie, ale również pozwala na operacje masowe na grupach urządzeń o zróżnicowanych systemach operacyjnych.

Dlaczego FAMOC manage?

BEZPIECZEŃSTWO

Chroni urządzenia i dane mobilne na wielu poziomach, zapewniając m. in. szyfrowanie danych, ochronę hasłami, zdalne czyszczenie pamięci czy konfigurację VPN.

ZARZĄDZANIE

Identyfikuje, przechowuje i raportuje wszelkie dane związane z infrastrukturą mobilną przedsiębiorstwa budując tym samym kompletną bazę danych o zasobach firmy.

ZABEZPIECZANIE APLIKACJI

Zapewnia wgląd w bieżące parametry aplikacji wykorzystywanych przez flotę mobilną przedsiębiorstwa oraz umożliwia centralną dystrybucję i instalację oprogramowania.

Zapraszamy na bezpłatną e-Konferencję, przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

     

    Pliki do pobrania:

    Karta produktu